HİZMETLERİMİZ

Yaptığımız çalışmlar

ÇÖZÜM ÜRETİCİ OLMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Plastik enjeksiyon kalıp üretimi sektörüne adım attığımız ilk günden bu yana müşteri memuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışıyoruz. Edindiğimiz tecrübeler ve gelişen kabiliyetlerimizin sonucunda müşteri memnuniyetinden asla taviz vermeden tüm enerjimizle hizmet sunuyoruz

Planlama & Tasarım

Yeni bir projeye başlandığında üretilecek ürünün analizini yapılır, üretilecek miktara ve işe göre planlama yapılır ve tasarımlar hazırlanır. Üretime geçilmeden önce projenin tüm detayları 3D tasarım departmanında tasarlanır. Tekateknik tasarım departmanı projeyi hazırladıktan sonra müşteriye projenin detayları sunulur, varsa değişiklik talepleri tasarıma uygulanır ve onay aldıktan sonra üretim planlaması aşamasına geçilir.

Şirketimizde kullanılan ERP yazılımları aracılığı ile üretim planlaması hazırlanır ve belirtilen sürede üretim gerçekleşir. Tekateknik, bugüne kadar yaptığı tüm üretimleri belirttiği sürede tamamlamıştır.

beforeafter

Üretim

Tasarım ve planlama sonrası alanında uzman kadro ve hassas işleme merkezlerimizde kalıp üretimlerini gerçekleştiriyoruz. Üretim, planlama göre ilerlemektedir. Yaptığımız planlama ile gerçekleşen üretim ile imalat süreleri belirlenen tarihte gerçekleşmektedir.

Üretim sahamız ve şirketimiz ISO belgesine sahiptir. Üretim alanımız her bir operasyon için ayrı bölümlerden oluşmaktadır.

beforeafter

İmalat

Vivamus vestibulum neque quis nunc convallis venenatis. Nulla tristique lorem sit amet ipsum ornare sit amet feugiat nulla condimentum. Sed faucibus volutpat nunc, at ullamcorper augue elementum id. Quisque at lectus leo, nec placerat mi. Curabitur egestas eleifend interdum. Suspendisse potenti. Suspendisse nec risus.

Vivamus vestibulum neque quis nunc convallis venenatis. Nulla tristique lorem sit amet ipsum ornare sit amet feugiat nulla condimentum. Sed faucibus volutpat nunc, at ullamcorper augu.

beforeafter