Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(D:\vhosts\tekateknik.com\http/wp-content/plugins/D:/vhosts/tekateknik.com/http/wp-content/themes/cleanstart/assets/wp-less/i18n/wp-less-tr_TR.mo) is not within the allowed path(s): (D:\vhosts\tekateknik.com\) in D:\vhosts\tekateknik.com\http\wp-includes\l10n.php on line 584

Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(D:\vhosts\tekateknik.com\http/wp-content/plugins/D:\vhosts\tekateknik.com\http/wp-content/themes/cleanstart/languages/plethora-framework-tr_TR.mo) is not within the allowed path(s): (D:\vhosts\tekateknik.com\) in D:\vhosts\tekateknik.com\http\wp-includes\l10n.php on line 584
Hakkımızda | TekaTeknik

Hakkımızda

Vizyonumuz

Her geçen gün gelişen teknoloji dünyasında yeni tasarımlar, zamanı kullanma ve üretim hızının önemi gittikçe artmaktadır. Buna paralel olarak artan rekabet ortamında üreticiler bu faktörleri göz önünde bulundurmak zorundadırlar.

TEKATEKNİK 1983 yılından bu güne ürettiği hassas, teknik, hızlı ve uzun ömürlü kalıplar ile her geçen gün uzmanlaşmaktadır. Kaliteyi benimseyen yönetim anlayışıyla tanınan TEKATEKNİK, yapılan işe gösterilen özen ve profesyonel yaklaşım ile hem yurtiçinde hem yurtdışında önemli üreticiler tarafından tercih edilerek ülke ekonomisine fayda sağlamaktadır.

TEKATEKNİK teknolojinin getirdiği yenilikleri sürekli takip ederek yatırımlarını bu yönde gerçekleştirmiştir. Verimli çalışmayı hedef alarak sektöre yön verecek teknolojik gelişmelerin ve uygulamaların öncülüğünü yapmıştır. İnsan kaynağına önem veren TEKATEKNİK çalışanlarını bu yönde sürekli eğiterek uzman kadro oluşturmuştur.

TEKATEKNİK Anasanayinin plastik üretiminde yaşadığı sıkıntıları gözlemleyerek, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için, 2012 yılında başladığı, plastik üretim yatırımlarını devam ettirmektedir.

Sürekli gelişmeyi benimseyen TEKATEKNİK %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle hareket etmektedir. TEKATEKNİK, plastik enjeksiyon ve kalıp üretimi alanındaki teknik altyapısı ve tecrübesiyle ürün geliştirme sürecinden, son kullanıcıya kadar oluşabilecek sorunları öngörme konusundaki deneyimi, müşterilerinin çözüm ortağı olmasını sağlamaktadır.